Den pro dětskou knihu hostila také radnická knihovna

Knihovna A. J. Puchmajera v Radnicích se v letošním roce zapojila do celorepublikové akce Den pro dětskou knihu. Ten se konal v sobotu 30. listopadu.

fotografie: K. Selementováfotografie: K. Selementová

Knihovna A. J. Puchmajera v Radnicích se v letošním roce zapojila do celorepublikové akce Den pro dětskou knihu. Ten se konal v sobotu 30. listopadu.

fotografie: K. Selementová

„Děti vyráběly ozdoby na stromeček, přáníčka, zdobily stromeček, dělaly sněhuláky z ponožek. Naší sobotní akce se zúčastnilo 25 dětí,“ uvedla Kateřina Selementová, městská knihovnice, která akci Den pro dětskou knihu v radnické knihovně připravila.

Letošním tématem Dne pro dětskou knihu byli Superhrdinové, protože v roce 2019 slaví Batman své kulaté osmdesáté výročí.

Knihovna A. J. Puchmajera je otevřena pro dospělé každé pondělí od 9 do 12 hodin, poté od 13 do 18 hodin, ve středu od 9 do 11 hodin, odpoledne od 12 do 17 hodin a ve čtvrtek od 9 do 12 hodin.

fotografie: K. Selementová

Čtenáři radnické knihovny si mohou prostřednictvím online katalogu vybrat knihu z databáze a zarezervovat si ji vložením čísla průkazky a vepsáním rodného čísla na webu: https://katalog.knihovna.mesto-radnice.cz/.

Přes vánoční svátky bude knihovna uzavřena od 20. prosince 2019 do 1. ledna 2020.

Text: Adriana Jarošová

Datum vložení: 9. 12. 2019 0:00