Muzeum Josefa Hyláka bude hostit prodejní výstavu keramiky

Muzeum Josefa Hyláka připravilo autorskou prodejní výstavu keramiky Aleny Brožové. Vernisáž se uskuteční v neděli 1. prosince ve 14 hodin.

Muzeum Josefa Hyláka připravilo autorskou autorskou prodejní výstavu keramiky Aleny Brožové. Vernisáž se uskuteční v neděli 1. prosince ve 14 hodin. Výstava potrvá až do února 2020.

Pozvánka na akci

Alena Brožová se narodila v Chebu, kde rovněž žije i tvoří. Již od mládí se věnuje v rámci svých koníčků nejrůznějším výtvarným technikám. Její oblíbenou činností v posledních letech je výroba užitkové a dekorativní keramiky, která je určitou protiváhou k její profesní činnosti ekonoma a hodnotitele projektů dotovaných z evropských fondů. Alena Brožová se věnuje keramice více než 20 let, z toho naplno přes 10 let.

Výrobky paní Aleny BrožovéV roce 2018 získala ocenění starosty města Cheb v soutěži chebských výtvarníků za výrobu keramické sošky (busty)ženy.

Výrobky paní Aleny BrožovéJe členkou sdružení chebských keramiků,kteří prezentují svá díla na nejrůznějších akcích v regionu Karlovy Vary. Sdružení vystavuje své práce na každoročně uskutečňovaném Free Fler marketu, jehož pořadatelem je Cheb a zúčastňují se ho výtvarníci ze všech koutů České republiky. Dále se toto sdružení keramiků každý rok zúčastňuje akce „Chebské dvorky“, jehož pořadatelem je galerie G4 a účastníky jsou fotografové,malíři,keramici a ostatní výtvarnící nejen z České republiky, ale i z evropských států.

Výrobky paní Aleny Brožové

V letošním roce mělo sdružení svou samostatnou výstavu i v Galerii Brämse ve Františkových Lázních, která by měla být pro velký úspěch v letních měsících roku 2020 znovu opakována.

Výrobky paní Aleny Brožové

Datum vložení: 26. 11. 2019 0:00