Poděkování 4

Ukončení sbírky

Město Radnice a Městský úřad Radnice společně s hlavním koordinátorem akce místostarostou Františkem Blovským děkují všem dárcům, kteří přispěli do sbírky pro Ukrajinu, nesmírně si vážíme vaší pomoci a solidarity, jste úžasní. Věci budou nyní roztříděny, část bude darována uprchlíkům z Ukrajiny, kteří jsou ubytováni v Radnicích a okolních obcích, zbytek bude převezen do Plzně pro převoz na Ukrajinu, obvazové materiály odveze ukrajinský spoluobčan přímo na Ukrajinu.

Jakmile bude sbírka pokračovat, budeme Vás o tom neprodleně informovat na našich webových stránkách a na facebookových stránkách infocentra Radnice.

Datum vložení: 4. 3. 2022 12:27
Datum poslední aktualizace: 4. 3. 2022 12:41
Autor: Alena Šnebergová DiS.