Vše o vodném a stočném najdete v nové sekci

Veškeré informace týkající se informací o vodném a stočném, úhradě vodného a stočného, stanovení cen, ale i to, jak se starat o vodoměr naleznou občané v nové sekci.

Veškeré informace týkající se informací o vodném a stočném, úhradě vodného a stočného, stanovení cen, ale i to, jak se starat o vodoměr a další informace naleznou občané v nové sekci webu města - Vodovod a kanalizace, v sekci Město. Občané zde také najdou informace o investičních akcí do vodovodu a kanalizace v městě Radnicích.

foto: A. Jarošováfoto: A. Jarošová

Město Radnice je vlastníkem veřejného vodovodu a kanalizace. Od roku 2016 provozuje zásobování pitnou vodou, odvod dešťové vody a odvod splaškové vody na čistírnu odpadních vod  pro obyvatele a provozovny  v  Radnicích a  ve Svaté Barboře.

Vodovod a kanalizace: mesto/vodovod-a-kanalizace/

Text: Adriana Jarošová