Jak volit do krajských voleb?

Jak volit do krajských voleb? 1

Ministerstvo vnitra vydalo průvodce pro voliče, jak volit v letošních krajských volbách, senátní volby se okresu Rokycany v letošním roce netýkají.

Ministerstvo vnitra vydalo průvodce pro voliče, jak volit v letošních krajských volbách, senátní volby se okresu Rokycany v letošním roce netýkají.

Volby do krajských zastupitelstev se uskuteční ve dnech 2. a 3. října 2020. V pátek jsou volební místnosti otevřené od 14 do 22 hodin, v sobotu pak od 8 do 14 hodin.

leták volby

Datum vložení: 18. 9. 2020 7:34