Od 21. září nastane změna v autobusové dopravě v Radnicích

Od 21. září nastane změna v autobusové dopravě v Radnicích 1

Občané Radnic u Rokycan se v příštím roce dočkají nové dopravní tepny v centru města. Město začne 21. září 2020 s kompletní rekonstrukcí původní žulové silnice, která vede po spodní straně náměstí Kašpara Šternberka. Součástí stavby bude nový most.

Občané Radnic u Rokycan se v příštím roce dočkají nové dopravní tepny v centru města. Město začne 21. září 2020 s kompletní rekonstrukcí původní žulové silnice, která vede po spodní straně náměstí Kašpara Šternberka. Součástí stavby bude nový most. Nový průtah městem si vyžádá dopravní omezení.

Kompletní informace o novém průtahu:
aktualne/aktuality/radnice-budou-mit-novy-prutah-mestem-dopravni-omezeni-zacnou-21-zari-173cs.html

Autobusová doprava:

Během první části výstavby mostu a kanalizačního řadu budou zastávky autobusové dopravy na náměstí Kašpara Šternberka provizorně přesunuty z náměstí Kašpara Šternberka cca o 130 metrů směrem k městskému úřadu. Objízdná trasa autobusové dopravy bude vedena směrem od Chomle po ulici Pražská, Zámostí, Za Ohradou. Do této ulice odbočí též autobusy jedoucí od Skomelna či Bezděkova. Poté budou autobusy pokračovat ulicí U Marily, přes most přes Radnický potok a po nově vybudované provizorní komunikaci v šířce pěti metrů, jež je zpevněna recyklovaným materiálem, se napojí autobusy na komunikaci u Radnické synagogy a následně vyjedou na náměstí Kašpara Šternberka, kde budou umístěny provizorní autobusové zastávky.

objízdná trasa

Datum vložení: 10. 9. 2020 10:25