Předškoláci se rozloučili s mateřinkou

Předškoláci se rozloučili s mateřinkou 1

Ve čtvrtek 27. srpna 2020 se rozloučili předškoláci z Mateřské školy Radnice se svojí mateřinkou.

Ve čtvrtek 27. srpna 2020 se rozloučili předškoláci z Mateřské školy Radnice se svojí mateřinkou. Malí indiáni průvodem města došli na Letní scénu u rybníka, kde dostali od starosty města Jana Altmana knihu a dárky si pro své malé žáčky připravily také jejich učitelky.

foto: J. Kreisinger

foto: J. Kreisingerfoto: J. Kreisingerfoto: J. Kreisingerfoto: J. Kreisingerfoto: J. Kreisingerfoto: J. Kreisingerfoto: J. Kreisingerfoto: J. Kreisingerfoto: J. Kreisinger

Datum vložení: 28. 8. 2020 9:11
Datum poslední aktualizace: 28. 8. 2020 9:21