Radnická sokolovna má zmodernizované sociální zařízení, přibyly i sprchy

Radnická sokolovna má zmodernizované sociální zařízení, přibyly i sprchy 1

TJ Sokol Radnice dokončil rekonstrukci sociálního zařízení místní sokolovny. Původní toalety v druhém nadzemním podlaží sokolovny doplnili sokolové o nové dámské a pánské sprchy. Rekonstrukce byla provedena za finanční podpory města Radnice a Plzeňského kraje.

TJ Sokol Radnice dokončil rekonstrukci sociálního zařízení místní sokolovny. Původní toalety v druhém nadzemním podlaží sokolovny doplnili sokolové o nové dámské a pánské sprchy. Rekonstrukce byla provedena za finanční podpory města Radnice a Plzeňského kraje.

foto: Lukáš Palečekfoto: Lukáš Paleček

„Přestavba toalet a sprch v druhém nadzemním podlaží sokolovny trvala přibližně dva měsíce. Nové sociální zázemí bude sloužit nejen sportovcům při trénincích či soutěžích konaných v sokolovně, ale také všem návštěvníkům kulturních akcí pořádaných v místní sokolovně,“ popsal modernizaci sociálního zařízení Lukáš Paleček, předseda TJ Sokol Radnice.

foto: Lukáš Paleček

Rekonstrukci provedla společnost Winth 3000 s. r. o.

foto: Lukáš Paleček

Radnická sokolovna, která patří TJ Sokolu Radnice, slouží místním sportovcům, ale je také možné si pronajmout sál k uspořádání plesu, zábavy či koncertu. Pravidelnou společenskou akcí, kterou v sokolovně pořádá město Radnice, jsou taneční. Sokolovna je prostorem pro prodlouženou a závěrečnou taneční lekci.

foto: Lukáš Paleček

Sokolovna v Radnicích byla slavnostně otevřena již dne 5. září 1926.

Webové stránky TJ Sokol Radnice: https://www.tjsokolradnice.cz/

Text: Adriana Jarošová