Taneční kurzy

Taneční kurzy 2

Město Radnice připravuje jarní taneční kurzy.

Vážení absolventi základních škol a budoucí tanečníci,

po dlouhé dva roky trvající pauze pro Vás připravujeme jarní taneční kurz  v Radnicích. Taneční kurz bude probíhat v sále Kulturního domu. Dobu zdravotnické krize jsme využili k úpravě vnitřních prostor kulturního domu. Nyní se těšíme, až sál opět ožije hudbou a tancem.

Tanečním kurzem Vás provedou taneční mistři Jana a Josef Beranovi. Naučíte se waltz, tango, valčík, foxtrot, blues, polku, mazurku, sambu, cha-chu, rumbu, jive a bonusovým tancem bude salsa. Kromě základních tanečních kroků se budete seznamovat se společenskou etiketou. Ale nebojte se, forma výuky bude zábavná

Po celou dobu tanečních mají jak dámy, tak pánové povinný společenský oděv. Pro dámy jsou to večerní šaty nebo vhodná společenská sukně s halenkou. Pro pány je podmínkou tmavý oblek, světlá košile, vázanka (kravata) nebo motýlek, tmavé ponožky, tmavé boty (polobotky s hladkou podrážkou).

Zahájení kurzu plánujeme na polovinu března 2022 (pokud nám to vládní opatření dovolí). Rozsah výuky je 11 základních lekcí a dva plesy – prodloužená a závěrečný ples. Bližší informace budou upřesněny začátkem března.

Žádáme zájemce o vyplnění přihlášky a zaslání na e-mail: iveta.jarosova@mesto-radnice.cz

Případné dotazy zodpovíme na telefonu: 371 740 813 – Iveta Jarošová

Přihláška ke stažení: přihláška.pdf (191.94 kB)

přihláška.pdf

Datum vložení: 7. 2. 2022 10:01
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2022 11:21
Autor: Alena Šnebergová DiS.