Začátek tanečních se posouvá

Začátek tanečních se posouvá 1

Z důvodu pandemie koronaviru a souvisejících opatření vztahujících se k pořádání společenských akcí od 1. září 2020 posouvá město Radnice začátek kurzu Taneční 2020.

Z důvodu pandemie koronaviru a souvisejících opatření vztahujících se k pořádání společenských akcí od 1. září 2020 posouvá město Radnice začátek kurzu Taneční 2020.

"Bohužel v současnosti nedokážeme říct, na kdy je začátek kurzovného odložen. Jakmile tato opatření budou rozvolněna a bude možné kurz uskutečnit, včas oznámíme termín," uvedli zástupci města.

V případě potřeby zájemci mohou kontaktovat Ivetu Jarošovou, telefon: 371 740 813, email: iveta.jarosova@mesto-radnice.cz.

Datum vložení: 25. 8. 2020 9:33
Datum poslední aktualizace: 25. 8. 2020 9:43