Rodina slavného rodáka věnovala obrazy městu

Rodina slavného rodáka věnovala obrazy městu 1

Rodina slavného radnického rodáka Václava Kotvy (1922 - 2004), který byl divadelním a filmovým hercem věnovala městu Radnice čtyři obrazy.

Rodina slavného radnického rodáka Václava Kotvy (1922 - 2004), který byl divadelním a filmovým hercem, věnovala městu Radnice čtyři obrazy.

Město Radnice velice děkuje rodině Václava Kotvy za dar poskytnutý městu.

Jedná se o tři obrazy Radnic od Miloše Čiháka a jeden obraz slavné radnické rodačky Gabriely Roubalové, jenž nakreslila Magdalena Konečná.

foto: A. Jarošováfoto: A. Jarošováfoto: A. Jarošováfoto: A. Jarošová

fotografie: A. Jarošová

O slavných radnických rodácích - Gabriele Roubalové a Václavu Kotvovi se zájemci dočtou na webu města v sekci Významné osobnosti.

Datum vložení: 27. 8. 2020 13:43
Datum poslední aktualizace: 27. 8. 2020 13:51